Kuldiga Gezilecek Yerler

17. yüzyıl mimarisini koruyan Kuldiga'da gezilecek yerler, görülecek şeyler, şehir tarihi, Avrupa'nın en uzun şelalesi ve çok daha fazlası.

Devamını Oku Yorum Yok
Liepaja Gezilecek Yerler

Rüzgarın doğduğu şehir Liepaja'da; gezilecek yerler, şehir tarihi, Karosta hapisanesi, parklar ve gölleri içeren bir gezi rehberi.

Devamını Oku Yorum Yok
Klaipeda Gezilecek Yerler

Litvanya'nın en büyük üçüncü şehri Klaipeda'da gezilecek yerler, şehir tarihi, heykeller, müzeler ve parkları içeren detaylı bir gezi yazısı.

Devamını Oku Yorum Yok
Kaunas Gezilecek Yerler

Litvanya'nın en büyük ikinci şehri Kaunas'ta gezilecek yerler, müzeler, parklar, Nazi ölüm kampı, şehir tarihi, şeytan müzesi ve çok daha fazlası.

Vilnius Gezilecek Yerler

Litvanya'nın başkenti Vilnius'te gezilecek yerler, şehir tarihi, KGB Müzesi, old town bölgesi ve çok daha fazlası.

Devamını Oku Yorum Yok
Varşova Gezilecek Yerler

Polonya'nın başkenti Varşova'da gezilecek yerler, şehir tarihi, görülecek şeyler, savaş müzeleri ve çok daha fazlası...

Devamını Oku Yorum Yok
Tren ile Transilvanya Turu

Dünyanın en güzel bölgelerinden biri olan Transilvanya'da, tren ile toplam 11 şehri kapsayan 12 günlük yolculukla ilgili bilgiler.

Devamını Oku Yorum Yok
Sibiu Gezilecek Yerler

Romanya'nın en turistik şehri Sibiu'da gezilecek yerler, müzeler, kiliseler, meydanlar ve şehir tarihinin anlatıldığı detaylı bir gezi yazısı

Devamını Oku Yorum Yok
Alba Iulia Gezilecek Yerler

Romanya'nın Alba Iulia şehrinde bulunan Carolina Kalesi'nde gezilecek yerler, fotoğraflar, kalenin tarihi ve önemli olayları.

Devamını Oku Yorum Yok
Timişoara Gezilecek Yerler

Geçmişte Osmanlı dahil tüm ülkeler için oldukça büyük bir öneme sahip Timişoara'da (Temeşvar'da) gezilecek yerler, şehir tarihi ve mimarisi.

Devamını Oku Yorum Yok