Arnavutluk

Arnavutluk Gezilecek Yerler

Arnavutluk'ta gezilecek yerler, yapılacak şeyler, Osmanlı camileri, kaleler, ulusal parklar gibi pek çok bilgiyi bulabileceğiniz gezi rehberi

Vizesiz Balkanlar Gezi Rehberi

Makedonya, Sırbistan, Karadağ, Arnavutluk ve Kosova'da gezilecek şehirler, gezi planı ve buralarda kaç gün kalınması gerektiğiyle ilgili detaylı bir rehber.

Devamını Oku 109 Yorum
Tirana Gezi Rehberi

Tirana (Tiran) şehrinde gezilecek yerler, yapılacak şeyler, gece hayatı, İskender Bey Meydanı ile bilgiler bulunan Tiran Gezi Rehberi.

Berat Gezi Rehberi

Türkiye toprakları dışında bulunan en iyi Osmanlı şehri Berat'ta bulunan evler, köprüler ve Berat kalesi ile ilgili bilgiler ve gezi rehberi.

Vlore ve Llogara Park

Arnavutluk'a bağlı olan Vlore ve bu şehrin yakınlarında bulunan Llogara geçidiyle ilgili bilgiler, gezi notları ve tavsiyeler...

Sarande – Ksamil – Butrint Gezi Rehberi

Arnavutluk'un deniz turizmi konusunda yükselen yıldızlarından birisi olan Sarande ve Ksamil adasıyla ilgili gezi notlarımı burada okuyabilirsiniz.

Gjirokaster Gezi Rehberi

Balkanlarda yer alan en iyi Osmanlı şehirlerinden biri olan Gjirokaster'de gezilecek yerler, fotoğraflar ve gezi anılarımı okuyabilirsiniz.

Vizesiz Balkan Ülkeleri İçin Gezi Planı Yapmak

Vizesiz Balkan ülkeleri için gezi planı nasıl yapılır? Gezilecek şehirler hangiler ya da önemli noktalar nereler? Balkan otobüslerinde yaşanabilecek olası durumlar, pasaport kontrolleri, sınır geçişleri, Balkanların tarihi ve çok daha fazlasını içereden gezi planı yazısı.

Devamını Oku 401 Yorum