Karadağ

Karadağ Gezilecek Yerler

Karadağ'da gezilecek yerler, vize, Kotor, Budva, başkent Podgorica, deniz ve doğa turizmi için tavsiyeler, öneriler ve tarihi bilgiler.

Vizesiz Balkanlar Gezi Rehberi

Makedonya, Sırbistan, Karadağ, Arnavutluk ve Kosova'da gezilecek şehirler, gezi planı ve buralarda kaç gün kalınması gerektiğiyle ilgili detaylı bir rehber.

Devamını Oku 109 Yorum
Kotor Gezi Rehberi

Karadağ'ın muhteşem şehri Kotor'da gezilecek yerler, gezi rehberi, Kotor Körfezi, old town bölgesi, yeme-içme notları gibi bilgiler.

Budva Gezi Rehberi

Budva'da gezilecek yerler, gece hayatı ve plajlarının anlatıldığı bir gezi rehberi.

Cetinje ve Lovcen National Park

Fotoğraflarına bakıldığında harika bir yere benzeyen Lovcen Ulusal Parkı ve bulunduğu şehir Cetinje ile ilgili küçük bir rehber.

Devamını Oku Yorum Yok
Ostrog Manastırı – Niksic (Bogetici) / Karadağ

Fotoğraflarına bakıldığı zaman Sümela Manastırını andıran Ostrog Manastırı'nın tarihiyle ve buraya nasıl ulaşılabileceği ile ilgili bilgiler.

Zabljak ve Durmitor National Park

Karadağ'ın kuzeyinde bulunan Zabljak ve Durmitor Ulusal Parkı'nda hiking, rafting, canyoning ve bisiket sürmek ile ilgili bilgiler.

Podgorica Gezi Rehberi

Karadağ'ın başkenti Podgorica'da gezilecek yerler ve yapılacak şeylerle ilgili küçük bir gezi rehberi.

Stari Bar (Karadağ)

Karadağ'ın Bar şehrinde gezilecek zeytin ağaçları ve old town bölgesi yani Stari Bar kalesi ve tarihiyle ile ilgili bilgiler.

Ulcinj Gezi Rehberi

Karadağ'ın deniz turizmi açısından yeni şehri Ulcinj (Ülgün)'de gezilecek yerler, yapılacak şeyler, gece hayatı ve plajlarıyla ilgili bilgiler.

Devamını Oku 10 Yorum