Sırbistan

Vizesiz Balkanlar Gezi Rehberi

Makedonya, Sırbistan, Karadağ, Arnavutluk ve Kosova'da gezilecek şehirler, gezi planı ve buralarda kaç gün kalınması gerektiğiyle ilgili detaylı bir rehber.

Devamını Oku 109 Yorum
Niş (Niš) Gezi Rehberi

Sırbistan'ın en büyük üçüncü şehri Niş'te gezilecek yerler ve yapılacak şeylerin detaylı olarak anlatıldığı bir Niş gezi rehberi.

Devamını Oku 14 Yorum
Novi Sad Gezi Rehberi

Sırbistan'ın ikinci büyük şehri Novi Sad'da gezilecek yerler, Petrovaradin Kalesi, Karlofça kasabası ve gece hayatıyla ilgili Novi Sad gezi rehberi.

Devamını Oku Yorum Yok
Belgrad Gezi Rehberi

Özellikle Belgrad'da Kalemegdan ve Nikola Tesla müzesiyle ilgili detaylı bilgilerin, şehir tarihinin ve gece hayatının bulunduğu bir gezi rehberi.

Devamını Oku 32 Yorum
Sırbistan Havayolları AirSerbia ile Uçuş Deneyimi

Sırbistan havayolu şirketi olan ve ülkenin bayrak taşıyıcısı AirSerbia ile ilgili bilgiler, check-in işlemler, valiz ölçüleri, ikramlar gibi bilgiler.

Devamını Oku Yorum Yok
Vizesiz Balkan Ülkeleri İçin Gezi Planı Yapmak

Vizesiz Balkan ülkeleri için gezi planı nasıl yapılır? Gezilecek şehirler hangiler ya da önemli noktalar nereler? Balkan otobüslerinde yaşanabilecek olası durumlar, pasaport kontrolleri, sınır geçişleri, Balkanların tarihi ve çok daha fazlasını içereden gezi planı yazısı.

Devamını Oku 401 Yorum