Şu yazıyı okuyorsun: Merhaba Dünya!
Genel 28 Nisan 2014

Merhaba Dünya!

Selamlar.. Takvimler bugün 28 Nisan 2014‘ü ve saatler ise akşam 10:00‘u gösteriyor. Belkide yıllar sonra büyük bir arşiv oluşturabileceğim blog sitem için ilk adımı atıyorum. Her ne kadar uzun bir süre gezi yazısı yazacak gibi görünsem de, aslında ilgi alanıma giren pek çok konuda yazılar yazacağım.

Blog sitesi açma fikri bana 29 Mart 2014 tarihinde Berlin‘de geldi. Hatta bu benim için fikirden öte bir zorunluluktu. Çünkü o güne kadar 5 ülke gezmiş ve önümüzdeki dönemde de gezeceğim ülkeler bulunuyordu. Bundan dolayı kendi arşivimi oluşturmak ve yıllar sonra tekrar dönüp bakabilmek için böyle bir blog sitesi açmaya karar verdim. Tabi sadece gezi yazısı ile sınırlı kalmayıp, ilerleyen dönemlerde ilgi alanıma giren konularda da yazmayı düşünüyorum. Bakalım zaman neler gösterecek.

Ancak hem heyecanlıyım hem de endişeliyim açıkçası. Çünkü ilk başlarda bu işe oldukça emek vereceğimi ancak daha sonra sıkılarak yazmayı bırakabileceğimi düşünüyorum. Bakalım zaman neler gösterecek.

Yaklaşık bir ay üzerinde düşünme ve bir ay gezi yazılarını yazmamın ardından blogu açacağım. Bu süre de 2014 Haziran ayı sonunda gibi gözüküyor. Gerçi siz bu yazıyı görebiliyorsanız ben çoktan blogu açmış olacağım, neyse… 🙂

Yurtdışında çektiğim ilk foto, Napoli Havalimanı / İtalya
Yurtdışında çektiğim ilk foto, Napoli Havalimanı / İtalya

İlk yazıyı fazla uzun tutmayacağım. Zaten aklıma yazacak pek birşey de gelmiyor. Umarım hayırlı olur diyerek noktalayayım.

Merhaba Dünya!

Şahin.

Benzer Yazılar

Yorum Yaz

1 Yorum

 • Cevap Yaz İclal 19 Nisan 2016 at 15:13

  Şahin Merhaba , blogun giderek büyüyor , gezdiğin yerler kıskanılası 🙂 Bu arada İzmir’e mi yerleştin ?

  Sevgiler ,

  İclal Bilgin

  • Cevap Yaz Şahin Doğan 19 Nisan 2016 at 16:09

   Selam İco 🙂 Teşekkür ederim yorum için. İzmir’e yerleşmiştim ancak geri İstanbul’a döneceğim bir süre sonra. Buradaki işler de pek iyi gitmedi.