aile

Arad Gezilecek Yerler

Transilvanya'nın Macaristan sınırı yakınlarında bulunan Arad şehrinde gezilecek yerler, görülecek şeyler, şehir tarihiyle ilgili bilgiler.

Devamını Oku Yorum Yok
Sighișoara Gezilecek Yerler

Sighişoara'da gezilecek yerler, şehir tarihi, drakula'nın doğduğu ev, müzeler, kuleler, görülecek şeyler ve çok daha daha fazlası.

Burgas Gezilecek Yerler

Karadeniz kıyısında bulunan Bulgaristan'ın Burgas şehrinde gezilecek yerler, sea garden, halk plajı ve şehir tarihiyle ilgili bilgiler.

Devamını Oku Yorum Yok
Veliko Tarnovo Gezilecek Yerler

Bulgaristan'ın Veliko Tarnovo (Tırnova) şehrinde gezilecek yerler, yapılacak şeyler, şehir tarihiyle ilgili bilgiler ve fotoğraflar.

Devamını Oku Yorum Yok
Budapeşte Gezilecek Yerler

Budapeşte'de gezilecek en iyi 10 yer listesi, gece hayatı, buda kalesi, tekne turu, Macaristan vizesi gibi detaylı bir gezi rehberi.

Devamını Oku 51 Yorum
Brüksel Gezilecek Yerler

Belçika'nın başkenti Brüksel'de gezilecek yerler, şehir tarihi, önemli yapılar, gece hayatı ve AB bölgesini içeren bir gezi rehberi.

En Güzel 10 Avrupa Şehri

Bu yazımda kendi gezdiğim en güzel 10 Avrupa şehrini ve mutlaka görülmesi gereken şehirlerin kısa özetlerini bulabilirsiniz.

Karadağ Gezilecek Yerler

Karadağ'da gezilecek yerler, vize, Kotor, Budva, başkent Podgorica, deniz ve doğa turizmi için tavsiyeler, öneriler ve tarihi bilgiler.

Makedonya’da Gezilecek Yerler

Balkanların en güzel şehirlerinden biri olan Makedonya'da gezilecek şehirler ve yerler, önemli noktalar ve camileri içeren gezi rehberi

Vizesiz Balkanlar Gezi Rehberi

Makedonya, Sırbistan, Karadağ, Arnavutluk ve Kosova'da gezilecek şehirler, gezi planı ve buralarda kaç gün kalınması gerektiğiyle ilgili detaylı bir rehber.

Devamını Oku 109 Yorum