kilise

Lviv Gezilecek Yerler

Ukrayna'nın en turistik şehirlerinden olan Lviv'de gezilecek yerler, müzeler, kiliseler ve çok daha fazlasını içeren detaylı bir gezi rehberi

Arad Gezilecek Yerler

Transilvanya'nın Macaristan sınırı yakınlarında bulunan Arad şehrinde gezilecek yerler, görülecek şeyler, şehir tarihiyle ilgili bilgiler.

Devamını Oku Yorum Yok
Oradea Gezilecek Yerler

Romanya'nın Macaristan sınırında bulunan ve 18-19-20. yüzyıllarda çok sayıda karakteristik binanın bulunduğu Oradea'da gezilecek yerler.

Devamını Oku Yorum Yok
Bruges (Brugge) Gezilecek Yerler

Belçika'nın Orta Çağ şehri Brugge'de gezilecek yerler, önemli noktalar, şehir tarihi ve yaşantısıyla ilgili bilgiler.

Devamını Oku Yorum Yok
Aziz Matthias Kilisesi

Budapeşte'nin sembol yapısı olan Aziz Matthias Kilisesi, Buda kalesinde yer alan tarihi bir kilisedir.

Devamını Oku Yorum Yok
Lyon Gezi Rehberi

Fransa'nın turistik şehirlerinden biri olan Lyon'da gezilecek yerler, ışık festivali, katedraller ve şehrin tarihini içeren küçük bir gezi rehberi.

Milano Gezi Rehberi

Modanın başkenti Milano'da gezilecek yerler, alışveriş olanakları, outletler, tarihiyle ilgili bilgi ve son akşam yemeği tablosunun bulunduğu gezi rehberi

Roma Gezi Rehberi

İtalya'nın başkenti ve dünyanın en turistik şehirlerinden biri olan Roma'da detaylı gezilecek yerleri ve tarihini içeren bir gezi rehberi.

Gürcistan: Akhaltsikhe – Vardzia – Borjomi – Mtskheta

Gürcistan'ın Akhaltsikhe (Ahıska), Vardzia, Borjomi, ve Mtskheta şehirlerinde yer alan turistik ve tarihi yerleri bulabileceğiniz bir gezi rehberi.

Plovdiv (Filibe) Gezi Rehberi

Osmanlı şehri Plovdiv'de gezilecek yerler, görülmesi gereken önemli noktalar, şehir tarihi ve tavsiyeleri içeren bir gezi rehberi.