tarih

Grodno Gezilecek Yerler

Belarus'un en turistik şehirlerinden biri olan Grodno'da gezilecek yerler, şehir mimarisi, geniş tarihi ve çok daha fazlası.

Devamını Oku Yorum Yok
Budapeşte Gezilecek Yerler

Budapeşte'de gezilecek en iyi 10 yer listesi, gece hayatı, buda kalesi, tekne turu, Macaristan vizesi gibi detaylı bir gezi rehberi.

Devamını Oku 51 Yorum
Oslo Gezilecek Yerler

Norveç'in başkenti Oslo'da gezilecek yerler, müzeler, parklar ve pek çok şeyin fotoğraflı bir şekilde anlatıldığı Oslo gezi rehberi.

Devamını Oku Yorum Yok
Bergama Asklepion Tarihi

İzmir/Bergama'da bulunan antik hastane Asklepion'un tarihi, görülecek yerleri, kuruluşu, telkin gibi tedavi yöntemleri ile ilgili bilgiler.

Arnavutluk Gezilecek Yerler

Arnavutluk'ta gezilecek yerler, yapılacak şeyler, Osmanlı camileri, kaleler, ulusal parklar gibi pek çok bilgiyi bulabileceğiniz gezi rehberi

Vizesiz Balkanlar Gezi Rehberi

Makedonya, Sırbistan, Karadağ, Arnavutluk ve Kosova'da gezilecek şehirler, gezi planı ve buralarda kaç gün kalınması gerektiğiyle ilgili detaylı bir rehber.

Devamını Oku 109 Yorum
Niş (Niš) Gezi Rehberi

Sırbistan'ın en büyük üçüncü şehri Niş'te gezilecek yerler ve yapılacak şeylerin detaylı olarak anlatıldığı bir Niş gezi rehberi.

Devamını Oku 14 Yorum
Jajce (Yayçe) Gezi Rehberi

Dünyanın en iyi şelalelerinden birine sahip olan Jajce'de gezilecek yerler ve yapılacak şeyler ile ilgili Jajce Gezi Rehberi.

Devamını Oku 10 Yorum
Dubrovnik Gezi Rehberi

Dünyanın en iyi old town'larından birine sahip olan Dubrovnik'te gezilecek yerler, yapılacak şeyler ve Game of Thrones sahnelerinin çekildiği yerlerler ile ilgili detaylı bir gezi rehberi.

Lyon Gezi Rehberi

Fransa'nın turistik şehirlerinden biri olan Lyon'da gezilecek yerler, ışık festivali, katedraller ve şehrin tarihini içeren küçük bir gezi rehberi.