Sighișoara Gezilecek Yerler

Sighişoara'da gezilecek yerler, şehir tarihi, drakula'nın doğduğu ev, müzeler, kuleler, görülecek şeyler ve çok daha daha fazlası.

Ucuz Uçak Bileti Nasıl Alınır?

Ucuz uçak bileti nasıl alınır konusunda tavsiyeler, gizli fırsatlar, hatalı fiyatlar gibi 10 maddede ucuz bilet bulmanın püf noktaları.

Devamını Oku Yorum Yok
Sinaia Gezilecek Yerler

Transilvanya'nın Peleş Şatosu ve muhteşem manzarasıyla ünlü Sinaia şehrinde gezilecek yerler ve şehir tarihiyle ilgili bilgiler.

Devamını Oku Yorum Yok
Varna Gezilecek Yerler

Bulgaristan'ın Karadeniz kıyısında bulunan Varna'da gezilecek yerler; şehir tarihi, sea garden parkı, müzeler ve plajlar ile ilgili bilgi.

Devamını Oku Yorum Yok
Burgas Gezilecek Yerler

Karadeniz kıyısında bulunan Bulgaristan'ın Burgas şehrinde gezilecek yerler, sea garden, halk plajı ve şehir tarihiyle ilgili bilgiler.

Devamını Oku Yorum Yok
Veliko Tarnovo Gezilecek Yerler

Bulgaristan'ın Veliko Tarnovo (Tırnova) şehrinde gezilecek yerler, yapılacak şeyler, şehir tarihiyle ilgili bilgiler ve fotoğraflar.

Devamını Oku Yorum Yok
Budapeşte Gezilecek Yerler

Budapeşte'de gezilecek en iyi 10 yer listesi, gece hayatı, buda kalesi, tekne turu, Macaristan vizesi gibi detaylı bir gezi rehberi.

Devamını Oku 47 Yorum
Antik Yunan Mimarisi’ne Giriş

Antik şehir gezerken işe yarayacak pratik bilgiler, mimari düzenler, bunların birbirlerinden nasıl ayırt edilebileceği ve tapınak mimarisi.

Brüksel Gezilecek Yerler

Belçika'nın başkenti Brüksel'de gezilecek yerler, şehir tarihi, önemli yapılar, gece hayatı ve AB bölgesini içeren bir gezi rehberi.

Uçak Biletleri Neden Pahalı ve Değişkendir?

Tren veya otobüs biletlerinin aksine uçak biletlerinin neden pahalı ve değişken olduğuna dair bilgiler içeren bir blog yazısı.

Devamını Oku Yorum Yok