Varşova Gezilecek Yerler

Polonya'nın başkenti Varşova'da gezilecek yerler, şehir tarihi, görülecek şeyler, savaş müzeleri ve çok daha fazlası...

Devamını Oku Yorum Yok
Tren ile Transilvanya Turu

Dünyanın en güzel bölgelerinden biri olan Transilvanya'da, tren ile toplam 11 şehri kapsayan 12 günlük yolculukla ilgili bilgiler.

Devamını Oku Yorum Yok
Sibiu Gezilecek Yerler

Romanya'nın en turistik şehri Sibiu'da gezilecek yerler, müzeler, kiliseler, meydanlar ve şehir tarihinin anlatıldığı detaylı bir gezi yazısı

Devamını Oku Yorum Yok
Alba Iulia Gezilecek Yerler

Romanya'nın Alba Iulia şehrinde bulunan Carolina Kalesi'nde gezilecek yerler, fotoğraflar, kalenin tarihi ve önemli olayları.

Devamını Oku Yorum Yok
Timişoara Gezilecek Yerler

Geçmişte Osmanlı dahil tüm ülkeler için oldukça büyük bir öneme sahip Timişoara'da (Temeşvar'da) gezilecek yerler, şehir tarihi ve mimarisi.

Devamını Oku Yorum Yok
Arad Gezilecek Yerler

Transilvanya'nın Macaristan sınırı yakınlarında bulunan Arad şehrinde gezilecek yerler, görülecek şeyler, şehir tarihiyle ilgili bilgiler.

Devamını Oku Yorum Yok
Oradea Gezilecek Yerler

Romanya'nın Macaristan sınırında bulunan ve 18-19-20. yüzyıllarda çok sayıda karakteristik binanın bulunduğu Oradea'da gezilecek yerler.

Devamını Oku Yorum Yok
Cluj-Napoca Gezilecek Yerler

Transilvanya'nın en büyük şehri olan Cluj-Napoca'nın turist gözüyle tarihi, gezilecek yerleri, görülecek şeyleri ve çok daha fazlası.

Devamını Oku Yorum Yok
Sighișoara Gezilecek Yerler

Sighişoara'da gezilecek yerler, şehir tarihi, drakula'nın doğduğu ev, müzeler, kuleler, görülecek şeyler ve çok daha daha fazlası.

Ucuz Uçak Bileti Nasıl Alınır?

Ucuz uçak bileti nasıl alınır konusunda tavsiyeler, gizli fırsatlar, hatalı fiyatlar gibi 10 maddede ucuz bilet bulmanın püf noktaları.

Devamını Oku Yorum Yok